• Світ натуральних інгредієнтів
  • Світ натуральних інгредієнтів
  • Екстракти рослин для фітопрепаратів за GMP стандартом
Як сповільнити ріст небажанного волосся?
2, 2017
Primenyat-krem-zamedlyayushhiy-rost-volos-ochen-legko

Проблема “зайвого” волосся на тілі турбує людину вже не одну сотню років. Ми пробуємо знайти різні способи позбутися від них – гоління станками, лазерне видалення, віск або шугаринг, епілятори та інше. Всі ці способи мають свої плюси та недоліки (біль, ціна, негативний вплив на здоров’я), а головне пыдтримывати результат, наприклад, пысля шугарингу достатньо важко (нужно постыйно його робити ы не повертатися до станка, ынакше всы зусилля будуть даремними) підтримувати отриманий результат у клієнта і до того ж, ця процедура достатньо болюча, вростаючі волоски, постійні походи до майстра.

Компанія Kalichem розробила комплекс рослинних екстрактів, які можуть скоротити ріст волосся до 40%. Було проведено клінічні дослідження на добровольцях, які після видалення волосся використовували різні засоби для тіла (креми або лосьйони; один раз або два рази в день). У всіх випадках отримували зменшення швидкості рості волосся в більшій чи меншій мірі.

Якщо ви хочете створити косметичну лінію засобів після гоління, Mix Oxi Stop – ваш ідеальний союзник. До його складу входить суміш рослинних екстрактів та похідних амінокислот в водно-гліколевому р-ні, для сповільнення росту волосся. Рослині складові: екстракт добутий з алоє вера, ананасу, папаці, ромашки лікарської, чистотіл, черного кігтю, хмелю, зерен льону, мімози, ноголисту. Похідні амінокислот цистеїну та лізину.

 

Інщі новини