• Світ натуральних інгредієнтів
  • Світ натуральних інгредієнтів
  • Екстракти рослин для фітопрепаратів за GMP стандартом
Про компанію

КОМПАНІЯ “БІПРАЙМ” ПОСТАВЛЯЄ НА РИНОК УКРАЇНИ НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ  ДЛЯ ВИРОБНИКІВ КОСМЕТИКИ І ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ, А ТАКОЖ РОСЛИННІ ЕКСТРАКТИ ДЛЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ.

Ми зосередили наші зусилля на просуванні високотехнологічної і якісної натуральної сировини, так як це повністю відповідає нашій концепції екологічного способу життя, де здоров’я і краса є основою якісного життя.

Наші партнери – провідні компанії-виробники, які працюють за вищими стандартами GMP, тим самим забезпечуючи високу якість інгредієнтів.

Спільно з виробниками ми надаємо всебічну технічну та маркетингову підтримку нашим клієнтам при розробках нових продуктів і забезпечуємо швидкі і надійні поставки для Вашого виробництва. Маючи багаторічний досвід в сфері поставок сировини, ми розуміємо що потрібно клієнтам і націлені на довгострокове взаємне співробітництво, спрямоване на виробництво якісного ефективного сучасного українського продукту.

Відповідність “Технічному регламенту на косметичну продукцію” від 2021 року та Регламенту (ЄС) № 1223/2009 Європейського Парламенту і Ради від 30 листопада 2009 року:

  • всі наші інгредієнти повністю відповідають вимогам зазначених технічних регламентів;
  • всі наші інгредієнти НЕ тестуються на тваринах;
  • на кожний інгредієнт ми надаємо повний комплект технічної документації.

НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

Ми хочемо щоб наші діти і ми самі із задоволенням користувалися ефективними і безпечними продуктами, тому ми відповідально підходимо до наших пропозицій ринку і пропонуємо тільки екологічну та ефективну сировину.

Ми працюємо з виробниками і добре знаємо як організовані виробничі процеси у наших клієнтів, тому відповідально підходимо до питання стабільності і своєчасності поставок сировини.

Високоякісні натуральні інгредієнти
Ми співпрацюємо тільки з високопрофесійними виробниками, які можуть гарантувати високу стабільну якість сировини
Інноваційні продукти
Ми завжди оперативно знайомимо наших клієнтів з новинками наших партнерів - високотехнологічними продуктами, які тільки впроваджуються світовими виробниками. З нами ви завжди в тренді світової індустрії.
Кваліфікована підтримка
Ми добре розуміємо, що наш успіх - це ваш успіх, тому намагаємося надавати професійну та оперативну допомогу: від розробок нових продуктів до стабільних поставок.